Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

 

 

 

 

 

 
 

NAJŽIADANEJŠIE

naša cena 0,95 EUR
Skladom

TOVAR V AKCII

S20
naša cena 0,05 EUR
Skladom
naša cena 39,20 EUR
Skladom

KONTAKTY

Kornélia Cserepesová - ARTWOOD
Smetanov háj 288/16
929 01 Dunajská Streda
tel: 0907864188
napíšte nám

ANKETA

Čo by ste v ponuke eshopu privítali?

Silikonové formy na odlievanie 46% Filc 19% Pečiatky 16% Ženilkový drôtik 18%

O NÁS

Vítam Vás v mojom internetovom obchode!

Obchod vznikol v roku 2009 po skončení mojej rodičovskej dovolenky. Hoci tematikou a tvorbou decoupage sa zaoberám už desiaty rok, nápad otvoriť si internetový obchod sa zrodil až neskôr.

Kvôli detičkám som si zvolila cestu podnikania, kde je ako tak zabezpečený flexibilný pracovný čas. Nie vždy je to jednoduché, ale všetko je otázkou plánovania.

Eshop vznikol pre tých, ktorí spolu so mnou milujú originálne dekorácie a hand made tvorbu. A rovnako ním radi skrášľujú svoj interiér. Všetky zdobené dekorácie v eshope sú výsledkom práce mojich dvoch rúk. Zrodí sa nápad a ten sa pokúšam preniesť do výrobku. Dekorácie sú vyrábané vždy s láskou a snažím sa do každej jednej z nich vložiť troška zo seba.

Po čase sa v obchodíku objavili aj kreatívne potreby pre tvorbu decoupage. Veľa zákazníkov sa na mňa obracalo s prosbou o pomoc s technikou, tak som sa rozhodla ponúknuť im to, čím tvorím aj ja sama. Takto sú všetky výrobky mnou preskúšané a ponúkam len také, ktoré sa mne samej osvedčili. Veľmi rada poskytnem rady a tipy pri tvorbe pre tých, ktorí s decoupage len začínajú.

Sortiment výrobkov sa snažím vždy dopĺňať o nové kúsky a prinášať Vám novinky z každého kúta sveta.

Verím, že tu každý nájde svoj obľúbený tovar a budem veľmi rada ak sa ku mne budete s radosťou vracať. Samotný eshop som sa snažila vytvoriť tak, aby ste sa v ňom cítili dobre a ľahko našli všetko, čo potrebujete. Ak by Vám predsa len niečo chýbalo, neváhajte a kontaktujte ma. Samozrejme s radosťou prijímam aj všetky Vaše pripomienky a návrhy, aby som obchod mohla zdokonaliť.

Od 1.6.2015 sa súčasťou stránky artwood, stala aj moja vlastná značka MinkyBee, ktorá zahŕňa textilné deky pre detičky a textilné hračky. Začala som sa po rokoch opäť venovať šitiu, čo ma veľmi baví a milujem to kvantum detských vzorov, ktoré rozveselia každý kočík alebo izbičku. Mimochodom, moja stará mama bola krajčírka, tak som možno nejaké tie vlohy a gény aj zdedila :D. Ponuka sa bude neustále rozrastať a verím, že aj v tejto kategórii si nájdete svoje obľúbené vecičky. Deky aj hračky sú vhodné ako darček ak napríklad idete navštíviť čerstvo narodené bábätko, ale šijem aj pre väčšie detičky, takže si môžete vybrať. Deky a hračky šijem na objednávky. Vyberiete si látku, ktorá sa vám páči, dohodneme cenu a potom sa šije :D.

 

Želám vám všetkým príjemné nakupovanie a teším sa na spoluprácu

 

Vaša Nelly